امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49863
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان نظام پزشکی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی و مدیرکل روابط عمومی این سازمان به همراه جمعی از اعضای هیئت مدیره ...

به گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان نظام پزشکی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی و مدیرکل روابط عمومی این سازمان به همراه جمعی از اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی به دیدار عبدالوهاب شهیدی، استاد پیشکسوت آواز ایران رفتند.

در این دیدار ابتدا داود گنجه‌ای قائم مقام خانه موسیقی با اشاره به استقرار دولت جدید و با ابراز خوشحالی از دیدگاه و رویکرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران خبره این حوزه گفت: من در مراسم معارفه مسئولان جدید هم اشاره کردم که فرهنگ ایرانی اسلامی هویت اصلی ما است و اگر این فرهنگ از ما گرفته شود دیگر هیچ فعالیت و پیشرفتی معنا نخواهد داشت و یکی از راه های تقویت فرهنگ، توجه به مفاخر فرهنگی و هنرمندان است.

 در این دیدار که دکترمحمدسریر (رئیس هیئت مدیره)، حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل) و حمیدرضا عاطفی(معاون اجرایی) از خانه موسیقی و علیر زالی و ناصری از سازمان نظام پزشکی حضور داشتند هر یک به نکاتی در خصوص ارزش و اهمیت فعالیت‌هنرمندانی‌از جمله‌عبدالوهاب شهیدی‌اشاره‌ و ضمن‌تقدیر از ‌این‌پیشکسوت‌ آروزی‌سلامتی‌ و بهروزی کردند.

علیرضا زالی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی با تقدیر از جامعه هنرمندان کشور و با اشاره به لزوم توجه به مسائل درمانی و خدمات پزشکی هنرمندان گفت: در واقع هنرمندان پزشکان روح و روان جامعه هستند که با خلق آثار زیبا و ماندگار از نظر معنوی جامعه را تغذیه می‌کنند، سازمان نظام پزشکی نیز به عنوان نماینده جامعه پزشکی بر خود فرض می‌داند تا نسبت به ارائه خدمات شایسته به این قشرخدوم و فرهیخته انجام وظیفه کند.

در ادامه، علیرضا ناصری مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی نیز با ابراز خوشحالی از پدید آمدن فرصت خدمت در دوره جدید این سازمان گفت : سازمان نظام پزشکی آماده است تا با تعامل با خانه موسیقی نسبت و سایر نهادهای صنفی فرهنگی و هنری به ارائه خدمات پزشکی به هنرمندان پیشکسوت اقدام نماید.

در این دیدار حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی با اشاره به توانایی های آوازی شهیدی و همچنین ویژگی های صدای این هنرمند پیشکسوت نقش وی را در موسیقی ایران ارزشمند دانست و برای وی آرزوی سلامت کرد. 

محمد سریر نیز با اشاره به سلوک اخلاقی این هنرمند بر لزوم رسیدگی بیشتر مسئولان به هنرمندان پیشکسوت و همچنین قدرشناسی جوانان نسبت به پیشکسوتان تأکید کرد.

در پایان با مساعدت زالی مقرر شد شهیدی به عنوان هنرمند پیشکسوت عرصه آواز برای چک آپ کلی و آزمایش لازم به مراکز درمانی ویژه معرفی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها