امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4987
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدعلی امیری صبح امروز در مراسم زنگ سپاس از معلم در مدرسه راهنمایی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدعلی امیری صبح امروز در مراسم زنگ سپاس از معلم در مدرسه راهنمایی سیدرضا بصیری اظهار داشت: معلم در جامعه مورد اعتماد‌ مردم است به خاطر اینکه مردم فرزندان خویش را به دست معلمان می‌سپارند.

وی تصریح کرد: معلم نقش اساسی را در جامعه بر عهده دارد، مورد اعتماد آحاد جامعه است و نقش ویژه‌ای در بین مردم و جامعه دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اعلام اینکه سیاست‌های کلی اصلی آموزش و پرورش توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد، گفت: در این سیاست‌ها رتبه و مقام معلم بالاتر می‌رود.

وی ادامه داد: در طرح رتبه‌بندی معلمان که باید به تصویب مجلس برسد رتبه معلمان با اساتید دانشگاه و فناوران برابر می‌شود و شرایط مالی مناسبی با تصویب این قانون به معلمان تعلق می‌گیرد.

در ادامه استاندار مازندران نیز تاکید کرد: معلم از این جهت مورد سپاس است که معلمان در راستای رسالت انبیای الهی در جامعه گام برمی‌دارند.

سیدعلی‌اکبر طاهایی در ادامه خاطرنشان کرد: معلمان در سایه‌سار نظام اسلامی ایران نقش بسیار برجسته‌ای را در ایران اسلامی ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به نقش ارزنده معلمان در جامعه بیان داشت: معلمان در تربیت پدیده‌های علمی در جامعه نقش بسیار برجسته‌ای دارند.

نماینده عالی دولت در مازندران با ذکر نام چندین خیر برجسته‌ ساروی ادامه داد: خیران مدرسه‌ساز نیز ایثارگرانه برای توسعه جامعه در تلاش هستند.

وی گفت: سپاس از معلم برگرفته از آموزه‌های قرآنی است و سپاسگذاری از رفتار مناسب در جامعه توسط انبیاء نیز سفارش شد.

انتهای پیام/86004/ح20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها