امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49884
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بیمه فعالان قرآنی حدود یک ماه است که متوقف شده و صد‌ها داوطلب بیمه ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بیمه فعالان قرآنی حدود یک ماه است که متوقف شده و صد‌ها داوطلب بیمه منتظر رفع این مشکل هستند.

بنا بر این گزارش چندی پیش و در اواخر سال 1391 بیمه فعالان قرآنی قطع شده بود که با رایزنی‌های بعمل‌آمده توسط مسئولان قرآنی این مشکل در آن زمان برطرف شده بود، اما متأسفانه حدود یک ماه است که مجدداً این اتفاق تکرار شده و بیمه فعالان قرآنی متوقف شده است.

«حسن محمدی» مدیر‌عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی در گفت‌وگو با فارس با تأیید این خبر گفت: متأسفانه حدود یک ماه است که بیمه فعالان قرآنی متوقف شده و صندوق حمایت از هنرمندان دلیل این امر را عدم اختصاص اعتبارات اعلام کرده است، زیرا آنان طی قرار‌دادی که با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند ابتدا هزینه‌های این امر را از این وزاتخانه دریافت می‌کنند.

محمدی از رایزنی با مسئولان معاونت قرآن و عترت برای حل این مشکل خبر داد و گفت: طی رایزنی با معاونت قرآن و عترت تلاش می‌کنیم این مشکل را هر چه سریع‌تر برطرف کنیم تا نگرانی‌های قرآنیان حل شود.

مدیر‌ عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی از بیمه 2 هزار و 500 نفر از فعالان قرآنی تا کنون خبر داد و گفت: تاکنون تعداد 2 هزار و 500 نفر از فعالان قرآنی کشور بیمه شده‌اند و بیش از 300 نفر هم تقضای بیمه داشتند که این امر فعلاً متوقف شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها