امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49885
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در طول یک هفته گذشته مطالب مختلفی در قالب گفت‌وشنودهای نفتی در صنعت نفت مطرح ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در طول یک هفته گذشته مطالب مختلفی در قالب گفت‌وشنودهای نفتی در صنعت نفت مطرح شده است که برخی از این مطالب در ذیل این خبر منتشر می شود.

براین اساس شنیده شده است:
* برخی از مدیران روابط عمومی با سابقه شرکت‌های وابسته به وزارت نفت با تعریف و تمجید از وزیر نفت به دنبال ماندن بر مسئولیت خود هستند. اما پیگیری خبرنگار فارس حاکی است متاسفانه برخی از سایت‌ها با اقدامی مغرضانه و غیر حرفه ای به دنبال به روز کردن مصاحبه ها و یادداشت های قدیمی مسئولان حال‌حاضر صنعت نفت هستند تا اینگونه القاء کنند که این افراد برای باقی ماندن در سمت‌های مدیریتی دست به هرکاری می‌زنند. این یادداشت‌ها و مصاحبه‌ها مربوط به زمانی است که زنگنه در دوره اصلاحات سکاندار وزارت نفت بود.

*با منصوب شدن عراقی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران قرار است برخی از مدیران این شرکت که به سن بازنشستگی رسیده اند از جمله محمد رضا غروی که معاون و مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز در زمان جواد اوجی بود، بازنشست شوند. همچنین شنیده شده است برخی دیگر از مدیران شرکت گاز از جمله مدیر انتقال گاز و مدیر هماهنگی و نظارت برتولید جای خود را تغییر خواهند داد.

* پس از آنکه شنیده شد فرید عامری مسئولیت شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی را نپذیرفته است گمانه زنی ها در خصوص انتصاب اصغر صالحی بالاگرفته به طوریکه به نظر می رسد در روزهای آتی حکم وی به عنوان معاون وزیر نفت در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی زده شود.

*واردات بنزین طی دوسال گذشته

* در هفته گذشته که بحثهایی در خصوص واردات بنزین مطرح شده است پس از پیگیری مشخص شد که در یکی دوسال گذشته نیز اگرچه دررسانه ها اعلام شده است واردات بنزین صفر بوده است اما واردات بنزین به منظور اکتان افزایی وجود داشته است.

به طوریکه در سال گذشته روزانه حدود 1میلیون لیتر و در سال 90 نیز حدود 2میلیون لیتر در روز واردات بنزین سوپر انجام شده است.

* تلاش کمیسیون انرژی برای ابقای میرکاظمی

*پس از انتشار خبری مبنی بر تلاش برخی از مشاورین و معاونین زنگنه برای تغییرات در کمیسیون انرژی مجلس شنیده شده است به طور خودجوش این عده دست از تلاش خود برای این تغییرات کشیده اند به طوری که اعضای کمیسیون انرژی مجلس به دنبال ابقای مسعود میرکاظمی این منتقد جدی زنگنه در دوران رای اعتماد بر سمت ریاست کمیسیون انرژی مجلس هستند.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار