امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4989
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به پایان فراخوان نوبت اول، در راستای تکمیل ظرفیت های موجود، سازمان حج و زیارت از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به پایان فراخوان نوبت اول، در راستای تکمیل ظرفیت های موجود، سازمان حج و زیارت از تمامی ودیعه گذاران حج تمتع 21 آبان 84 تا 20 آذرماه 84 که در بانک ملی ثبت نام کرده اند، دعوت به عمل آورد به منظور تشرف به حج تمتع 1392 جهت تکمیل ظرفیت های موجود ، به کاروان های اعلام شده درسطح استان مراجعه و ثبت نام کنند.

براساس این گزارش، واجدان شرایط تشرف قبلا می‌توانند با مراجعه به سامانه http://haj92.irاز ظرفیت خالی و فهرست اسامی مدیران کاروان‌های استان ( به تفکیک شهر و شهرستان ) مطلع و از 10 صبح امروز  برای نام نویسی در ظرفیت خالی هر کاروان اقدام کنند .

این گزارش حاکی است، چنانچه ظرفیت 50 درصد ثبت نام اینترنتی (غیر حضوری) هر کاروان در مرحله تکمیل نشده باشد، افراد می‌تواند در سقف تعیین شده ، بصورت غیر حضوری از طریق آدرس و سامانه فوق ثبت نام اینترنتی را داشته باشند.

شایان ذکر است، از آنجائیکه این فراخوان تنها به منظور تکمیل ظرفیت خالی کاروان‌ها است از این‌رو به محض تکمیل ظرفیت کاروان (در سطح شهر و شهرستان ) امر ثبت نام نیز متوقف می شود.

در مراجعات حضوری ثبت نام بر اساس مراجعه افراد است که در صورت مراجعه همزمان ، نام نویسی با رعایت اولویت و سابقه ثبت نام بانکی از افراد فوق خواهد بود.

سازمان حج و زیارت حداقل و حداکثر قیمت کاروان های حج امسال را به ترتیب 9 و 12 میلیون تومان اعلام کرده است و قرار است در حج امسال حدود 70 هزار ایرانی به زیارت خانه مشرف شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار