امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 26
۱۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49910
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی انتشار خبری رسانه‌ها به نقل از محمود احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه امام ...

به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی انتشار خبری رسانه‌ها به نقل از محمود احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه امام زمان(عج) تا 4 سال دیگر ظهور می‌کند، دفتر رئیس جمهور سابق اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفت، آمده است: «در پایان مراسم تقدیر از رئیس جمهوری سابق در مسجد جامع نارمک، فردی خطاب به وی گفت: «آقای احمدی‌نژاد! ما از حالا تا 4 سال آینده لحظه‌شماری می‌کنیم و منتظریم تا برگردید و اوضاع را مجدداً اصلاح کنید» که آقای احمدی‌نژاد در پاسخ اظهار داشت: «باید منتظر امام زمان (عج) بود که مصلح واقعی اوست و دعا نماییم در فرج ایشان تعجیل شود».

اگر چه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جمله رسانه‌هایی بود که اظهارات رئیس جمهور سابق در مراسم تقدیر از وی را صحیح منعکس کرد اما توضیحات دفتر احمدی‌نژاد صرفاً به‌منظور انجام رسالت حرفه‌ای در عرصه اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی منتشر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار