امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49912
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه نرمش ...

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه نرمش قهرمانانه یعنی تاکتیکی برای مقاومت در مقابل دشمن، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی برای تبیین نرمش قهرمانانه، مثال کُشتی گیری را مطرح کردند که باید در مقابل رقیبش هوشیار باشد.

وی با بیان اینکه نرمش قهرمانانه به معنای عقب نشینی از اصول نیست، افزود: همانظور که مقام معظم رهبری بارها تاکید فرمودند، سیاست خارجه باید مبتی بر سه اصل، عزت، حکمت و مصلحت باشد و هر اقدامی در عرصه دیپلماسی باید ذیل این سه اصل باشد.

جوکار با تاکید بر اینکه نرمش قهرمانانه به معنای چرخش نیست، افزود: هرگونه نرمش در مقابل دشمن باید با اقتدار و عزت همراه باشد لذا نباید برخی اینطور تصور کنند که منظور مقام معظم رهبری از نرمش قهرمانانه به معنای دست کشیدن از آرمان‌های ملت ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری دست دولت را برای مانور دیپلماتیک باز گداشته است، تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همانگونه که از دولت‌های گذشته حمایت می‌کردند از دولت تدبیر و امید نیز حمایت می‌کنند و بر همین اساس، دولت را برای حل مشکلات راهنمایی کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها