امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49913
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حسن قهرمانی‌مطلق در حاشیه اختتامیه سومین جشنواره تابستانی همدان در جمع خبرنگاران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، حسن قهرمانی‌مطلق در حاشیه اختتامیه سومین جشنواره تابستانی همدان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تدابیری که برای امینت مسافران اتخاذ شده بود، رضایت مسافران درج شده و امنیت در همه ایام برقرار بود.

وی با بیان اینکه امینت مسافران نشان‌دهنده فرهنگ بالای مردم همدان در مواجهه با مسافران بوده است، خاطرنشان کرد: برگزاری این جشنواره گام مطلوبی در گردشگری استان بوده که امیدواریم ادامه یابد.

فرماندار همدان تصریح کرد: در بحث گردشگری خارجی نیز با توجه به اتمام تطویل باند فرودگاه، می‌توانیم شاهد حضور گردشگر خارجی در همدان باشیم.

وی با درخواست از میراث فرهنگی مبنی بر دعوت از تورهای مختلف گردشگری در استان یادآور شد: باید با دعوت از تورهای مختلف گردشگری بستری را برای حضور هرچه بیشتر این گردشگران در همدان فراهم کنیم.

قهرمانی‌مطلق آزادراه و راه‌آهن را زیرساخت‌های مطلوبی برای گردشگری همدان دانست و گفت: این زیرساخت‌ها می‌تواند برای گردشگری داخلی و خارجی نیز مطلوب واقع شود.

وی با اشاره به اینکه همدان از صنایع و آب کشاورزی اثرگذاری برخوردار نیست، بیان داشت: حوزه گردشگری می‌تواند در توسعه همدان مؤثر باشد که این امر در طرح آمایش سرزمین نیز دیده شده است.

فرماندار همدان با اشاره به اینکه هوای خنک و مطلوب همدان نیز می‌تواند پذیرای مسافران باشد، اذعان داشت: همدان علاوه بر گردشگری تفریحی در مباحث درمانی هم به لحاظ تخصص بالا و هم قیمت مناسب می‌تواند پذیرای مسافران زیادی باشد.

وی با بیان اینکه امیدواریم همچنان در پائیز و زمستان نیز پذیرای مسافر باشیم، یادآور شد: همدان به لحاظ جذابیت‌های زیاد خود در فصول مختلف می‌تواند در پائیز و زمستان نیز برای گردشگران جذاب باشد.

قهرمانی‌مطلق با تأکید بر شهرداری و میراث فرهنگی اضافه کرد: شهرداری و میراث فرهنگی همدان باید اماکن و فضاهای بیشتری را برای اسکان گردشگران در نظر بگیرند تا این حوزه بیشتر تقویت شود.
انتهای پیام/89003/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها