امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49945
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جشنواره فیلم جهان اسلام به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه بین المللی آزاد اسلامی مالزی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جشنواره فیلم جهان اسلام به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه بین المللی آزاد اسلامی مالزی از 29 شهریور تا اول مهرماه در شهر کوالامپور مالزی برگزار خواهد شد. در این جشنواره  فیلم‌های سینمایی ، کوتاه، انیمیشن و مستند  به نمایش گذاشته می‌شوند.

در جشنواره فیلم جهان اسلام کارگاه های آموزشی، و یک بازار برای شرکت کنندگان و همچنین یک محیط برای بحث و تبادل نظر برای عموم جهت بحث در مورد مسائل مرتبط  مسلمانان وجود خواهد داشت.

سه فیلم سینمایی «تاج محل» به کارگردانی دانش اقباشاوی ، «سیب و سلما» به کارگردانی حبیب بهمنی و «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست در بخش رقابتی این جشنواره پذیرفته شده اند .

همچنین سه فیلم مستند «موکان» به کارگردانی محمد علی هاشم زهی، «خدا اشتباه نمی کند» به کارگردانی بهروز نورانی پور و «مادرم بلوط» به کارگردانی محمود رحمانی در بخش رقابتی فیلم‌های مستند به نمایش گذاشته خواهد شد.

چهار فیلم کوتاه «خروج اضطراری» به کارگردانی مهدی جعفری، «می خورد بر بام خانه» ، «چیدن سپیده دم» و «انار میوه بهشت است» به کارگردانی تیمور قادری و دو انیمیشن «سکو» به کارگردانی سلمان خورشیدی و امیر محمد زاده  و «مرمت» به کارگردانی محمد حدادی پور در بخش رقابتی فیلم های کوتاه به نمایش گذاشته خواهند شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها