امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49947
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد از  امروز در 11 سینمای تهران اکران عمومی خود را آغاز کرده ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد از  امروز در 11 سینمای تهران اکران عمومی خود را آغاز کرده است و مخاطبان می‌توانند خانوادگی‌ترین فیلم داوودنژادها را روی پرده سینما ببینند.

براساس این گزارش،فیلم سینمایی «کلاس هنریشگی» به کارگردانی علیرضا داوودنژا به سرگروهی سینما عصر جدید اکران خود را در 11 سالن تهران آغاز کرده و قرار است توسط فیلمیران پخش کننده این فیلم در شهرهای مشهد، شیراز، سنندج و اهواز نیز به صورت همزمان اکران شود.

«کلاس هنرپیشگی» هجدهمین فیلم بلند سینمایی «علیرضا داوودنژاد» است که سال گذشته در جشنواره فجر توانست جایزه ویژه هیات داوران را کسب کند.

در این فیلم که به نوعی خانوادگی‌ترین فیلم داوود‌نژاد به حساب می‌آید، رضا داوودنژاد، زهرا داودنژاد، محمدرضا داوودنژاد، مهرداد کیش‌مهر، احترام‌السادات حبیبیان، عباس حبیبیان، مسعود میری، کیارش داوودنژاد، یلدا محمودی، انوش محمودی، کبری حسن‌زاده، اقدس سعادت رضایی، زهرا حبیبیان و مهرانگیز عدالت بازی کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها