امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 26
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49950
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ کتاب خاطرات مرحوم معین رئیسی به زودی منتشر می‌شود. این کتاب شامل 14 خاطره کوتاه از رئیسی است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ کتاب خاطرات مرحوم معین رئیسی به زودی منتشر می‌شود. این کتاب شامل 14 خاطره کوتاه از رئیسی است که با همت انتشارات تقدیر و جمعی از دوستان وی در حال تهیه است.
 
در بخشی از پیش نویس این کتاب آمده است: ماه‌ها نوشته‌ی روی سنگ قبر شهید حاج ناصر اربابیان فرمانده گردان تخریب لشکر ده سیدالشهدا، تصویر زمینه گوشی موبایلش بود. چیزی که معین را به آن شهید نزدیک کرده بود همان متن و نوشته او بود که روی سنگ مزارش تراشیده شده است. "هیچ بدنی در مقابل آنچه که روح اراده آن‌را می‌کند، ناتوان نیست."
 
معین رئیسی دانشجوی فعال فرهنگی- سیاسی و عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل بود که دوم شهریور بر اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت. او در حین پیگیری مسائل و مقدمات مربوط به برگزاری نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تصادف کرد و بعد از 3 روز بیهوشی در بیمارستان حضرت رسول(ص) دار فانی را وداع گفت.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار