امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49953
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 80
محمد احسانی که صبح امروز با حکم حجت‌الله ایوبی به عنوان معاون آثار سازمان سینمایی جایگزین جلیل عرفان‌منش شد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار ...

محمد احسانی که صبح امروز با حکم حجت‌الله ایوبی به عنوان معاون آثار سازمان سینمایی جایگزین جلیل عرفان‌منش شد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت: قرار است در یک نشست خبری با حضور اصحاب رسانه برنامه‌های مدون خود را برای معاونت آثار ارائه دهم.

وی در پاسخ به این سوال که برای روشن شدن تکلیف آثار در نظر پروانه ساخت و منتظر پروانه نمایش چه برنامه‌ای دارید گفت: آقای ایوبی در حکم من آورده‌اند که به قانونگرایی توجه کنیم و اولویت و نیت اصلی من نیز توجه به قانونگرایی است و قصد داریم زمینه را برای تولید آثار ارزشمند و خوب فراهم کنیم.

احسانی ادامه داد: البته ساخت یک اثر خوب بر عهده فیلمساز است اما فراهم کردن شرایط مورد نیاز بر عهده مدیران سینمایی است و ما نیز سعی می‌کنیم با استفاده از فضای امید و نشاط زمینه را برای تولید آثار مناسب فراهم کنیم.

معاون جدید آثار سازمان سینمایی همچنین در پاسخ به این سؤال که چه برنامه‌ای برای آثار فاخر دارید گفت: در خصوص آثار فاخر هنوز با آقای ایوبی صحبتی نداشته‌ایم اما بطور کلی وقتی صحبت از آثار فاخر می‌شود تعریف خاصی مدنظر است که به معنای آثار بیگ پروداکشن(تولیدات سینمایی با هزینه‌های زیاد) است اما در کنار این موضوع به اعتقاد من باید به مضمون آثار نیز توجه کرد و اعتقاد دارم باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که آثاری با فخر مضمونی نیز بیش از گذشته ساخته شود.

احسانی در ادامه در پاسخ به این سؤال که برخی شایعات مبنی بر حاکم شدن نگاه جشنواره‌ای در صدور پروانه‌های ساخت است گفت: بهرحال تعیین سیاست‌های کاری و خط و مشی کلی در سازمان سینمایی به رئیس سازمان برمی گردد و مدیران میانی باید به فکر اجرای آن سیاست‌ها باشند اما بطورکلی این گونه صحبت‌ها مبنایشان به هیچ عنوان مشخص نیست و بیشتر بر اساس حدسیات رسانه‌ای مطرح می‌شوند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار