امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49976
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس در روز یکشنبه جلسه هیئت رئیسه کمیسیون و جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس در روز یکشنبه جلسه هیئت رئیسه کمیسیون و جلسه عمومی کمیسیون برای بررسی گزارش‌های تهیه شده به منظور قرائت از تریبون مجلس شورای اسلامی (حمایت از اتباع ایرانی) صدا و سیما را در دستور کار هفتگی خود دارد.

این کمیسیون در روز دوشنبه از نمایندگان تام‌الاختیار وزارتخانه‌های اطلاعات و امور خارجه راجع به پرونده مطروحه دعوت به عمل آورده است.

جلسه اعضای ثابت کمیسیون به منظور بررسی و رسیدگی به شکایات و پرونده‌های مطروحه و جلسه با برخی مسئولان سازمان امور مالیاتی راجع به لاستیک دنا در روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد.

کارگروه‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی،‌ فنی و عمرانی کمیسیون اصل 90 مجلس جلسه‌ای را برای رسیدگی به شکایات واصله در روز یکشنبه برگزار خواهند کرد.

همچنین کارگروه ارتقای سلامت اداری این کمیسیون در روز یکشنبه جلسه‌ای را به منظور بررسی پرونده‌های مطروحه برگزار خواهد کرد.

کارگروه قضایی کمیسیون اصل 90 مجلس در روز دوشنبه جلسه‌ رسیدگی به شکایات واصله را در دستور کار خود دارد.

کارگروه سیاسی و نظامی این کمیسیون در روز سه‌شنبه جلسه‌ای را برای رسیدگی به شکایات واصله برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها