امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49981
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در این نشست، حائری مشاور عالی ریاست و سرپرست شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در این نشست، حائری مشاور عالی ریاست و سرپرست شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اظهار داشت: یکی از نعمات خداوند برای بندگان ایجاد شرایط جدید است، چون یکنواختی قدرت تفکر را از انسان سلب می‌کند. یکی از عجایب خلقت خداوند این است که این دنیا متغیر است و در واقع متغیر به بندگانش است.

وی وجود حضرت امام خمینی (ره) را یکی دیگر از برکات الهی و نعمات جمهوری اسلامی، برشمرد و گفت: حضرت امام(ره) واقعا خودشناسی و خودباوری و دین باوری را به تمامی انسان‌ها شناساند و از همه بالاتر سربازهایی در کشور ساخت که تمامی تلاش آنها این بود که پرچم جمهوری اسلامی همواره بلند مرتبه و برافراشته باشد و حتی وقتی این پرچم از دستی به دست دیگری داده می‌شود ما همچنان رو به اعتلا باشیم.

حیدریان مقدم معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در این نشست، اظهار داشت: در طول 3-2 سال اخیر از لحاظ اقتصادی و بودجه ای دشواری هایی وجود داشت که امیدواریم با حضور پیوندی و حمایت وزارت بهداشت، دانشگاه بتواند از توان ایشان در جهت رفع این موارد استفاده کند.

وی با تاکید بر لزوم اهتمام بیشتر به بحث ارتقای دانشگاه در تمام ابعاد، افزود: باید از افرادی استفاده شود که نسبت به ارتقای دانشگاه تعصب داشته باشند و امیدواریم با وجود پیوندی، جایگاه دانشگاه ارتقا یابد چون دانشگاه نیروهای توانمند بسیاری دارد.

معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه خاطرنشان کرد: باید در به کارگیری افراد، توانمندی را مد نظر قرار داد و امیدوارم جایگاه دانشگاه در سطح ملی و منطقه‌ای تقویت شود.

پیوندی سرپرست جدید دانشگاه نیز ضمن تقدیر از خدمات ابوالقاسمی اظهار داشت: بعد از انتخابات رئیس جمهوری و در دولت تدبیر و امید، فضای کشور بازتر شده و بستر عقلانیت در کشور حاکم شده و در دانشگاه نیز باید ما این فضا را به جهتی سوق بدهیم که احساس امنیت خاطر و احساس عقلانیت بیشتری در جامعه فراهم شود.

سرپرست جدید دانشگاه بر لزوم پرهیز مسئولان دانشگاه از رفتارهای آمرانه و تحکم آمیز، تاکید کرد و پاسخگویی مناسب را وظیفه تمام مسئولان مجموعه دانشگاه ذکر کرد.

پیوندی افزود: ما در هر مسئولیتی که هستیم باید پاسخگو باشیم زیرا پاسخگویی ما را مکلف می‌کند که در کارهایی که انجام می دهیم برای وجدان خودمان یک پاسخ منطقی و درست داشته باشیم.

وی با اشاره به آشنایی خود از مجموعه دانشگاه، خاطرنشان کرد: امیدوارم با حمایت وزارت بهداشت و مجموعه همکاران، بتوانیم دانشگاه را به آن تعالی و جایگاهی که شایسته آن است، برسانیم.

سرپرست جدید دانشگاه افزود: خوشبختانه با حضور هاشمی در وزارت بهداشت فضای رقابتی برای تمام همکاران براساس توانمندی‌ها و برنامه ها فراهم شده است.

پیوندی افزود: به نظر من لازم است که انگیزه، دیدگاه و افق جدیدی در دانشگاه ایجاد شود تا بتوانیم در این زمینه بستر کارهای بهتر و بزرگتر را برای دانشگاه و کشور فراهم کنیم تا در نهایت به اهداف عالی خود دست پیدا کنیم.

سرپرست جدید دانشگاه ادامه داد: روش ما روش برخورد از بالا نیست، تمام همکاران دانشگاه از نظر ما پیشکسوت و توانمند هستند، ما همین روش را ادامه می دهیم و در دانشگاه همه چیز براساس توانمندی ها است. اگر ما این انگیزه را در خود ایجاد کنیم و در این مسیر گام برداریم؛ مطمئنا راههای زیادی باز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما این است که با رعایت تمامی الزامات موجود از همه نیروها به نحو احسن استفاده کنیم و بتوانیم اهداف و برنامه های وزیر بهداشت را به نحو مطلوب دنبال کنیم.

پیوندی در پایان بر لزوم اهتمام مضاعف بر مسایل آموزشی، پژوهشی و بهداشتی در دانشگاه تاکید کرد و از تمام همکاران خواست تا وی را دراین امر یاری کنند.

حسن ابوالقاسمی رئیس سابق دانشگاه نیز اظهار داشت: من دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را همواره دوست داشته، دارم و خواهم داشت و به کار کردن در این دانشگاه افتخار می کنم.

وی ضمن تبریک این سمت به پیوندی، از تمامی همکاران مجموعه دانشگاه خواست تا ایشان را در این راه همراهی کنند.

رئیس سابق دانشگاه گفت: ما تابع نظام هستیم و تصمیم تغییر رئیس دانشگاه با وزیر بهداشت است وقتی وزیر بهداشت به این تصمیم رسید همه باید تبعیت کنیم.

وی با ابراز خشنودی از حضور پیوندی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه، خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه همه همکاران با پیوندی آشنا هستند، برنامه های دانشگاه باید به روال خودش بی وقفه پیش برود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار