امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50025
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن حکم «سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد» آمده است:«نظر به سوابق ارزشمندتان در مدیریت فرهنگی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن حکم «سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد» آمده است:«نظر به سوابق ارزشمندتان در مدیریت فرهنگی و امور سینمایی مطابق با مصوبه 25/6/92 هیات امناء به موجب این حکم به سمت مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب می‌شوید.

امیدوارم با به کارگیری نیروهای کارآمد، متخصص و همکاری با طیف¬های گوناگون اهالی سینما زمینه¬های پویایی، نشاط و اعتلای این مرکز فراهم نموده و گام¬های بلندی در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای جوان و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی بردارید.

موفقیت روز افزونتان را در انجام این مسئولیت مهم از خداوند متعال خواهانم».

"سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد" متولد 1349 در شهر تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی از دانشگاه تبریز است . در سوابق فرهنگی و اجرایی وی مواردی چون:مدیر طرح و برنامه شبکه اول سیما (سال¬های 79تا86)، مدیر گروه فرهنگ و تاریخ و هنر شبکه اول سیما(سال¬های 83 تا86)، معاون فرهنگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تهیه کنندگی مجموعه مستند"آخرین پرواز" شبکه پنجم سیما (1386)، تهیه کنندگی مستند سینمایی "حقیقت گمشده" برای مرکز سیما فیلم (1386)، نویسنده، محقق و مجری مجموعه‌های تلویزیونی "خیمه خورشید"، "آل یاسین"، "تنفس صبح عمیق" و...، عضو شورای پروانه ساخت اداره کل نظارت و ارزشیابی، عضو شورای فیلمنامه و برآورد موسسه رسانه‌ای تصویری، عضو هیات داوران جشنواره شهید آوینی و تدریس در دانشگاه پیام نور دیده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها