امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50034
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار عبدالرضا امیری در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی طراحی و نگارش فیلم‌نامه نویسی ضمن تبریک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار عبدالرضا امیری در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی طراحی و نگارش فیلم‌نامه نویسی ضمن تبریک ایام دهه کرامت، با اشاره به اینکه در چند سال اخیر تحرک زیاد و خاصی در بخش مستندات صورت گرفته، گفت: فرماندهان همیشه منتظر چشمان ناظر مستندسازان هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر سیستم مستندات وارد فرآیند تصمیم سازی در سطح کلان ناجا شده است.

امیری با بیان اینکه تصمیمات هیئت رئیسه ناجا متکی بر مستندات ساخته شده این مرکز است، اظهار داشت: این اداره حرکت رو به پیشرفتی دارد و مستندسازان برای تولیدات خود باید سناریو داشته باشند تا تاثیرگذاری آن بیشتر شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اداره مستندات باید از حالت امروزی خود خارج شود و به دیگر ادارات نیز کمک نماید، گفت: برای مثال مستندات در آموزش همگانی می تواند معجزه کند و وارد تصمیم سازی و تصمیم گیری‌های کلان شود؛ می‌توانیم شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور را نیز بر مسائل اجتماعی حساس کنیم.

امیری افزود: یکی دیگر از پیش‌بینی های ما در بخش مستندات این است، به سمتی حرکت کنیم که بنیان نظام رسانه‌ای در ناجا شکل گیرد، همچنین می‌توانیم در آینده به سمت راه اندازی یک شبکه تلویزیونی اینترنتی و یا ایجاد یک شبکه با همکاری صدا و سیما حرکت کنیم.

وی ادامه داد: این امر گرچه بلند پروازانه به نظر می آید اما زیر ساخت ها و آرشیوهای لازم در این خصوص آماده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: مستندات در دنیا، از بسیاری جهات پشتیبان پلیس است و می‌تواند موجب سالم سازی رفتار پلیس نیز شود.

وی خاطرنشان کرد: مستندات و تولیدات آن می‌تواند منشأ تحول در نیروی انتظامی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها