امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 21
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50038
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، دولت روسیه تصمیم گرفت تا رژیم روادیدی با جمهوری کره (کره جنوبی) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، دولت روسیه تصمیم گرفت تا رژیم روادیدی با جمهوری کره (کره جنوبی) را لغو کند. سند مربوط به این تصمیم امروز، چهارشنبه در سایت رسمی دولت فدراسیون روسیه قرار گرفت.

در این بیانیه آمده است: این توافقنامه شامل آن دسته از شهروندان روسی و کره جنوبی می‌شود که دارای گذرنامه معمولی بوده و قصد دارند تا کمتر از مدت 60 روز کاری برای اهداف شخصی، توریستی و یا شرکت در امور فرهنگی، علمی و یا ورزشی به هر یک از دو کشور سفر کنند.

بر اساس این توافقنامه، البته خارجیانی که برای کار و یا تحصیل به روسیه یا کره جنوبی سفر می‌کنند، باید روادید دریافت کنند. ضمن اینکه هر دو طرف این حق را برای خود محفوظ داشته اند که از در صورت عدم تمایل زمان حضور شهروندان طرف مقابل را کوتاه تر تعیین کرده و یا از ورود آنان به کشور ممانعت کنند.

وزارت امور خارجه روسیه موظف شده است تا توافقنامه مربوط را به نمایندگی از طرف دولت فدراسیون روسیه با مقامات کره جنوبی امضا کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار