امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50039
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «اسکای‌نیوز»، «آندرس فوگ راسموسن» دبیر کل ناتو، روز چهارشنبه گفت در مواجهه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «اسکای‌نیوز»، «آندرس فوگ راسموسن» دبیر کل ناتو، روز چهارشنبه گفت در مواجهه با سوریه باید همچنان گزینه نظامی را روی میز نگه داشت.

وی در اظهارات خود مدعی شد که این تهدید معتبر نظامی بوده است که موجب شده تا دیپلماسی در مورد تسلیحات شیمیایی سوریه، کارگشا باشد.

راسموسن افزود: برای اینکه این روند در زمینه سیاسی و دیپلماتیک ادامه داشته باشد، باید همچنان گزینه نظامی را روی میز نگاه داشت.

وی هم‌راستا با دیگر مقامات غربی در مورد حمله شیمیایی روز 21 اوت به منطقه «غوطه» گفت: هیچ دلیلی برای انتقاد به گزارش بازرسان سازمان ملل نمی‌بینم و شخصا شک ندارم که رژیم سوریه مسئول حمله شیمیایی وحشتناک روز 21 اوت بوده است.

این در حالی است که مسکو در واکنش به گزارش کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل در مورد حادثه «غوطه» آن را «جهت‌دار  و مغرضانه» توصیف کرده است. در این گزارش هیچ اشاره‌ای به مصدومیت سربازان ارتش سوریه بعد از ورود به انباری از مواد شیمیایی متعلق به مخالفان نشده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها