امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5007
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، حسین محمد پورزرندی اظهارداشت: بعد از پیگیری‌های مکرر شهرداری برای خریداری و ورود اتوبوس‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، حسین محمد پورزرندی اظهارداشت: بعد از پیگیری‌های مکرر شهرداری برای خریداری و ورود اتوبوس‌های خطوط تندرو، این اتوبوس‌ها اواخر سال گذشته وارد گمرک شد.

وی با اشاره انجام اقدامات مربوط به ترخیص اتوبوس‌ها از سوی شهرداری تهران افزود: اصلاح اسناد بانکی مربوط به ترخیص اتوبوس‌ها و استفاده از ردیف معافیت شهرداری‌ها برای خروج اتوبوس بدون پرداخت هزینه گمرکی صورت گرفته و 300 دستگاه اتوبوس جدید وارد تهران خواهد شد.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران با اشاره به هزینه 133 هزار یورویی شهرداری برای خریداری اتوبوس‌های خطوط تندرو تأکید کرد: البته به این رقم، هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و انتقال اتوبوس‌ها نیز افزوده می‌شود.

پورزرندی با بیان اینکه طبق قانون باید 5/82 درصد هزینه تأمین اتوبوس‌های شهری از سوی دولت و 5/12 درصد از سوی شهرداری‌ها پرداخت شود، تصریح کرد: در مورد اتوبوس‌های جدید خطوط بی آر تی، صد درصد هزینه‌ها از سوی شهرداری تهران تأمین شده است.

به گفته وی، اتوبوس‌های جدید خطوط اتوبوسرانی تندرو تهران از کشور چین خریداری شده و دارای کیفیتی مناسب و خدمات پس از فروش از سوی تولید کننده است.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قرار است اتوبوس‌های جدید خطوط تندرو در خط چهار اتوبوس‌های تندرو در بزرگراه رسالت فعال شده و کمبود سایر خطوط تندرو را نیز برطرف کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها