امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50075
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 85
 به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور ...

 به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه مربوط به تامین کالاهای اساسی و نحوه تامین یارانه مورد نیاز، اظهار داشت: دکتر روحانی نسبت به تامین کالاهای اساسی اهمیت فراوانی قائل هستند و تاکید جدی دارند که مشکل و دغدغه ای تا پایان سال برای تامین این کالاها وجود نداشته باشد.

در این جلسه که وزرای «امور اقتصادی و دارایی»، «جهاد کشاورزی»، «صنعت، معدن و تجارت» و همچنین «رییس کل بانک مرکزی» و «معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور» نیز حضور داشتند، موضوع «نحوه تامین کالاهای اساسی برای نیمه دوم سال جاری» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

میزان یارانه مورد نیاز و نحوه تامین آن برای کالاهای اساسی از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست بود که پس از تبادل نظر و ارائه پیشنهادات و دیدگاههای کارشناسی، حاضرین در جلسه تدابیر و تصمیمات لازم را برای تامین یارانه مورد نیاز اتخاذ کردند.

گفتنی است پس از این نشست، جلسه دیگری نیز به ریاست معاون اول رییس جمهور و با حضور تیم اقتصادی دولت تشکیل و به موضوع «گزارش وضعیت موجود اقتصاد کشور» پرداخته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها