امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5008
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 136
بیش از نیمی از والدین آمریکایی بر این باورند که مدارس باید بیش از پیش دستگاه‌های موبایلی را در جریان آموزش به کار گیرند و در این میان یک‌سوم آن‌ها هم ...

بیش از نیمی از والدین آمریکایی بر این باورند که مدارس باید بیش از پیش دستگاه‌های موبایلی را در جریان آموزش به کار گیرند و در این میان یک‌سوم آن‌ها هم به این نتیجه رسیده‌اند که مدارس باید این قبیل ابزارها و دستگاه‌ها را در کلاس درس استفاده کنند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، این نتایج جدید مربوط به مطالعه‌ای می‌شود که برای شناخت رفتارهای والدین انجام شده است تا کارشناسان دریابند که پدرها و مادرها تا چه اندازه با استفاده از ابزارهای موبایلی در خارج و داخل کلاس درس موافق هستند.

این مطالعه را دو مرکز Grunwald Associates و Learning First Alliance انجام دادند که البته شرکت مخابراتی AT&T هم آن را پشتیبانی می‌کرد.

"چریل اسکات ویلیامز"(Cheryl Scott Williams) مدیر مرکز Learning First در این خصوص گفت: «آموزش مبتنی بر ابزارهای موبایلی به یک نکته قابل ملاحظه تبدیل شده است و مراکز آموزشی دریافته‌اند که برای فناوری‌های موبایلی مخصوص داخل کلاس درس پتانسیل فراوانی وجود دارد».

او توضیح داد: «هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده است تا والدین و معلمان تلاش خود را افزایش دهند تا از ابزارهای موبایلی در کلاس‌های درس بیشترین استفاده را ببرند».
انتهای پیام/م
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها