امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50081
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، در پی کشتار اخیر در تاسیسات نیرو دریایی آمریکا در شهر واشنگتن، وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، در پی کشتار اخیر در تاسیسات نیرو دریایی آمریکا در شهر واشنگتن، وزارت دفاع آمریکا دستور بازنگری امنیتی در تمام مجموعه‌های دفاعی این کشور را صادر کرد. بنا بر این دستور، تمام مجوزهای امنیتی نیز مورد بازنگری قرار می‌گیرند.

دو روز قبل «آرون الکسیس» با ورود به ساختمان نیرو دریایی آمریکا، به روی حاضران در ساختمان آتش گشود. وی نهایتا بعد از چند ساعت تیراندازی در ساختمان، کشته شد. در این تیراندازی‌ها علاوه بر الکسیس، 12 نفر دیگر هم کشته شدند.

«چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه با حضور در یک کنفرانس خبری در این مورد گفت: چارچوب زمانی، حوزه، نوع و میزان دسترسی مجوزهای مختلفی که به افراد داده شده، مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

وی افزود: مشخص است که هرچقدر این مجوزها با فواصل زمانی دورتر مورد بازنگری دوره‌ای قرار گیرند، احتمال مسئله‌ساز شدن آن‌ها بیشتر می‌شود. شکی در این مسئله وجود ندارد. به همین جهت قصد داریم تمام این موارد را مورد بررسی قرار دهیم.

هیگل به تمام زیرمجموعه‌های وزارت تحت مدیریتش دستور داده است که تمام موارد مربوط به وضعیت ایمنی را مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم در این مورد را انجام دهند. وزارت دفاع آمریکا هیئت مستقلی را نیز مأمور بازرسی در این زمینه کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها