امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50088
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش فارس به نقل از العهد، حاج حسین خلیل معاون سیاسی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و حاج وفیق صفا مسئول یگان ارتباطات و هماهنگی‌های ...

به گزارش فارس به نقل از العهد، حاج حسین خلیل معاون سیاسی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و حاج وفیق صفا مسئول یگان ارتباطات و هماهنگی‌های حزب‌الله، امروز با میشل عون رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان لبنان دیدار کردند. این دیدار ساعت 3 بعد از ظهر در الرابیه و با حضور جبران باسیل وزیر انرژی و آب‌ها در دولت پیشبرد امور لبنان انجام شد.

الخلیل بعد از این دیدار مناسبات بین حزب‌الله و جریان آزاد ملی به ریاست میشل عون را ویژه و ممتاز خواند و تاکید کرد که این حزب از هر دعوتی برای گفت‌وگوها بویژه طرح ابتکار نبیه بری رئیس پارلمان لبنان استقبال می‌کند.

معاون سیاسی سید حسن نصرالله تاکید کرد کسانی که بر روی حمله آمریکا [به سوریه] امید بسته بودند، اوهام خود را از دست رفته دیدند؛ آنها باید عبرت گرفته و بر ضرورت تشکیل دولتی با مشارکت تمامی گروه‌ها و احزاب لبنانی بر اساس حجم واقعی آن‌ها اقدام کنند تا دولتی توانا در لبنان ایجاد شود.

الخلیل تاکید کرد: بدون شک هر توافق بین‌المللی و منطقه‌ای سایه خود را بر این کشور خواهد انداخت، اما مردم این کشور نباید تنها به خارج از کشور دل ببندند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها