امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50090
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «شائول کورو» رئیس کمیسیون اتمی اسرائیلی روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «شائول کورو» رئیس کمیسیون اتمی اسرائیلی روز چهارشنبه ایران را به «فریب و پنهان‌کاری» با هدف خرید زمان جهت پیشبرد برنامه هسته‌ای متهم کرد.

وی به عنوان رئیس کمیسیون انرژی اتمی تنها رژیم دارنده تسلیحات هسته‌ای در خاورمیانه در مورد ایران گفته است: تصویری که نمایندگان ایران از شفافیت و بی‌پرده بودن برنامه هسته‌ای‌شان ترسیم می‌کنند... به شدت با اقدامات و واقعیات عملی آن‌ها متفاوت است.

کورو در ادامه با بی‌اهمیت خواندن تغییر لحن ایران در سیاست خارجی، گفت موضوع کلیدی آن است ایران با جدیت و در زمان صحیح در مورد موضوعات مطرح شده درباره برنامه هسته‌ای خود پاسخگو باشد.

از دو ماه قبل و با روی کار آمدن دولت جدید در ایران، بسیاری از مقامات صهیونیست از جمله «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر، حملات لفظی خود علیه دولت ایران را افزایش داده‌اند. بسیاری از کارشناسان تند شدن مواضع مقامات اسرائیلی را هراس از تضعیف موضع جنگ‌طلبان در پی تغییر لحن ایران در سیاست خارجی دانسته‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها