امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50099
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش فارس، نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی شب گذشته «شیخ کمال خطیب» معاون رئیس جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی 48 و «شیخ علی ابو شیخه» را پس از ...

به گزارش فارس، نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی شب گذشته «شیخ کمال خطیب» معاون رئیس جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی 48 و «شیخ علی ابو شیخه» را پس از احضار به مرکز بازجویی این رژیم بازداشت کردند.

بنیاد اوقاف و میراث فرهنگی الاقصی در بیانیه‌ای اعلام کرد که پلیس رژیم صهیونیستی شیخ خطیب و ابو شیخه را به تحریک فلسطینیان علیه رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی متهم کرد.

بنیاد الاقصی تصریح کرد که این دو شخصیت برجسته فلسطینی امروز چهارشنبه به دادگاه رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی تحویل داده شده‌اند تا به پرونده آن‌ها رسیدگی شود.

پلیس رژیم صهیونیستی عصر امروز چهارشنبه شیخ کمال خطیب را زمانی که برای اقامه نماز راهی مسجد الاقصی بود، به منظور تحقیق به مرکز بازجویی خود احضار کرد. صهیونیست‌ها همچنین احضاریه‌ای را به شیخ علی ابو شیخه در منزلش تحویل داده و او را به منظور تحقیق به مرکز پلیس مسکوبیه احضار کردند.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از سخنگوی جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی 48 در واکنش به این اقدام رژیم صهیونیستی نوشت: تمامی اتهامات وارده به این دو شخصیت برجسته پوچ و واهی است و هدف دشمن صهیونیستی از این اقدامات، سیطره بر مسجد مبارک الاقصی و بر داشتن تمامی موانع موجود بر سر راه خود در راستای تحقق این هدف است، به همین خاطر تمامی کسانی را که در راستای حمایت از مساله فلسطین فعالیت دارند، تعقیب و بازداشت می‌کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها