امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50109
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، مسئولان هواپیمایی فرانسه (ایر فرانس) روز چهارشنبه اعلام کردند قصد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، مسئولان هواپیمایی فرانسه (ایر فرانس) روز چهارشنبه اعلام کردند قصد دارند در سال آینده 2800 نفر از تعداد کارکنان خود بکاهند. بنا بر اعلام این شرکت هواپیمایی، این تعدیل نیرو از طریق جدایی داوطلبانه کارکنان صورت می‌گیرد. این اقدام بخشی از طرح گسترده‌تر بهسازی ساختار است، که تاکنون منجر به جدایی هزاران کارمند این شرکت شده است.

هواپیمایی فرانسه اولین بار در ماه جولای از تصمیم خود برای تعدیل نیروی 2500 نفری خبر داد، اما این هفته رسانه‌ها اعلام کردند که این رقم می‌تواند تا 3000 نفر نیز افزایش یابد.

این تعدیل نیرو بخشی از طرح گسترده موسوم به «دگرگونی 2015» است. تاکنون و در طی دو سال گذشته 5600 نفر از کارکنان هواپیمایی فرانسه در قالب این طرح، از این شرکت جدا شده‌اند. خطوط هوایی فرانسه در حال حاضر 100700 کارمند دارد.

«فردریک گجی» مدیر اجرایی هواپیمایی فرانسه اعلام کرده است که مذاکرات با اتحادیه‌های صنفی برای تعدیل نیروی داوطلبانه این تعداد نیرو، آغاز می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها