امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5011
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 113
یکی از آژانس‌های آموزشی وابسته به سازمان ملل متحد طرحی را در دست اجرا دارد که بر مبنای آن فناوری‌های موبایلی‌ با ابزارهای آموزشی ادغام می‌شوند تا در ...

یکی از آژانس‌های آموزشی وابسته به سازمان ملل متحد طرحی را در دست اجرا دارد که بر مبنای آن فناوری‌های موبایلی‌ با ابزارهای آموزشی ادغام می‌شوند تا در نهایت از معلمان کشور نیجریه که در مقطع ابتدای زبان انگلیسی تدریس می‌کنند، پشتیبانی شود.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، کشور نیجریه یکی از بالاترین سطوح بی‌سوادی در سراسر جهان را دارد و این آژانس آموزشی از این طریق می‌کوشد امکان دسترسی به اصول نوین آموزشی را برای مردم این کشور افزایش دهد.

مرکز فرهنگ،‌ علوم و آموزش سازمان ملل متحد(UNESCO) طی بیانیه‌ای در پاریس اعلام کرد که این طرح جدید English Teacher نام دارد و یکی از نخستین گام‌ها برای به‌کارگیری فناوری‌های موبایلی در راستای ارتقا ابزارهای آموزشی مختص معلمان مدارس ابتدایی محسوب می‌شود.

استیون وسلو"(Steven Vosloo) یکی از مدیران این طرح در سازمان یونسکو گفت: «هدف ما در آغاز این طرح راه‌اندازی سرویسی است که به معلمانی که در شرایط سخت تدریس می‌کنند، کمک می‌کند و بدون نیاز به پشتیبانی‌های فراوان امکان دسترسی سریع به این فناوری را به راحتی فراهم می‌آورد».

او در ادامه توضیح داد: «فناوری موبایلی یک راه قابل اطمینان پیش‌روی ما قرار می‌دهد و در برخی موارد تنها فناوری برای توسعه آموزش به‌حساب می‌آید».
انتهای پیام/م  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها