امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5012
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 143
محمدباقر هوشنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه کلیات تعرفه‌های درمانی سال 92 به تصویب دولت رسیده است، اظهار داشت: ما همچنان ...

محمدباقر هوشنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه کلیات تعرفه‌های درمانی سال 92 به تصویب دولت رسیده است، اظهار داشت: ما همچنان منتظریم تا این مصوبه از سوی معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ شود.

وی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین شورای عالی بیمه به تمامی مراکز درمانی از جمله خصوصی و دولتی تأکید کرده است که به هیچ وجه حق ندارند قبل از ابلاغ تعرفه‌های درمانی سال 92 ریالی بیشتر از مراجعین دریافت کنند.

هوشنگی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های شورای عالی بیمه در سال جاری تعیین تعرفه‌های درمانی اعتیاد است.

وی تصریح کرد: در همین راستا شورای عالی بیمه جلساتی را با کارشناسان و مسئولان مربوطه در سازمان بهزیستی، NGOها و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار کرده است که امیدواریم بتوانیم تا اواخر اردیبهشت به جمع‌بندی نهایی برسیم.

مدیر کل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص میزان افزایش تعرفه‌های درمانی در سال جاری گفت: در این خصوص هنوز نمی‌توان به صورت کلی اظهارنظر کرد اما بنا داریم در تعرفه‌های جدید هم از مراجعه‌کنندگان و هم از مراکز حمایت کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها