امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50122
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

رسیدگی به طرح تثبیت بهای خدمات، بررسی طرح ساماندهی تخصیص ارز در شرایط اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، بررسی طرح معافیت مسکن مهر از مالیات ماده 104 قانون مالیات‌های مستقیم و نیز بررسی طرح یک فوریتی مقابله با اخلال ارزی و مجازات اخلال‌گران در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

همچنین طرح اصلاح بند (2-3) قانون بودجه سال 1391 کل کشور به منظور تنظیم بازار خرید و فروش ارز در جلسات هفته بعد کمیسیون اقتصادی پارلمان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی هفته آینده به عنوان ناظر در شورایعالی آمار انتخاب می‌شود.

نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی با مسئولان و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و استماع برنامه‌های آنان در سال جاری و عملکردهای انجام شده روز سه‌شنبه برگزار می‌شود.

نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با مدیر عامل و معاونین بانک مسکن و استماع عملکرد بانک مذکور در سال جاری هم عصر روز سه‌شنبه هفته آینده انجام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار