امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50126
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته منابع نزدیک به فیلم «آواتار» گفتند جیمز کامرون در حال صحبت با دوست و همکار قدیمی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته منابع نزدیک به فیلم «آواتار» گفتند جیمز کامرون در حال صحبت با دوست و همکار قدیمی خود است تا یکی از نقش‌های مهم فیلم را به او بدهد.

بر همین اساس رسانه‌های گروهی با قاطعیت اعلام کرند آرنولد شوارزنگر در قسمت دوم «آواتار» بازی خواهد داشت و دوباره در یک فیلم سینمایی با جیمز کامرون همکاری می‌کند.

بر اساس شنیده‌ها قرار است این قهرمان اکشن ژانر اکشن و حادثه‌ای در «آواتار 2» در نقش کاراکتر منفی و خبیث قصه ظاهر شود.

کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه کننده این فیلم علمی تخیلی دو هفته قبل اعلام کرد کار انتخاب بازیگران نقش‌های مختلف آن شروع شده است.

با وجود پخش وسیع خبر حضور آرنولد در «آواتار 2»،هیچ یک از مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم و همچنین جیمز کامرون، در این باره اظهار نظری نکرده و چیزی نگفته‌اند.

با این حال، خبر بازی آرنولد در قسمت دوم «آواتار» آن چنان انعکاس وسیعی داشته که بعید به نظر می‌رسد این فیلم بدون حضور او جلوی دوربین برود.

بحث همکاری این بازیگر با «آواتار 2»در حالی در سطح وسیعی مطرح و پخش شده که تهیه‌کنندگان فیلم گفته‌اند سه قسمت بعدی آن (قسمت‌های دوم تا چهارم) را به صورت همزمان و پی در پی فیلم‌برداری و تولید خواهند کرد.

اما در حال حاضر مشخص نیست که آرنولد فقط نقش منفی قسمت دوم «آواتار» را بازی می‌کند، یا این که در قسمت‌های سوم و چهارم آن هم بازی و حضور خواهد داشت.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، چاش فریدمن هم‌اکنون در حال نگارش فیلم‌نامه قسمت دوم فیلم است و جیمز کامرون در کار نوشتن آن به وی کمک می‌کند.

فیلم‌نامه قسمت سوم این اکشن علمی تخیلی را هم ریک جافا و آماندا سیلور می‌نویسند. شین سالمو برای کار نگارش فیلم‌نامه چهارمین قسمت فیلم انتخاب شده است.

کلید فیلم‌برداری سه قسمت تازه «آواتار» اوایل تابستان سال 2014 زده می‌شود. این فیلم‌ها به ترتیب در فصل تابستان سال‌های 2016، 2017 و 2018 به روی پرده سینماهای جهان خواهند رفت.

آرنولد و جیمز کامرون در دهه هشتاد میلادی در دو قسمت اول و دوم مجموعه فیلم علمی تخیلی «ترمیناتور» با یکدیگر همکاری کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها