امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50139
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه عملیات نظامی خود در منطقه «البعاجین» در شهر «دیر الزور» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه عملیات نظامی خود در منطقه «البعاجین» در شهر «دیر الزور» در شرق سوریه را روز گذشته چهارشنبه نیز ادامه دادند.

این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه پیشتر نیز موفق شده بودند، پیشروی‌های مهمی را در این منطقه محقق کنند و به نزدیکی «فرن حوکان» برسند.

از سوی دیگر گزارش شده است که یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، 3 تانکر حمل نفت خام مسروقه را در مسیر «المو حسن»‌ منهدم کنند و عناصر مسلح همراه این خودروها را به هلاکت برسانند.

همچنین گزارش شده است، عناصر مسلح وابسته به دو گروه «امارت اسلامی عراق و شام» (داعش) و «ارتش آزاد سوریه» اطراف شهر دیر الزور با یکدیگر درگیر شدند.

در جریان درگیری عناصر این دو گروه تروریستی مسلح شماری از عناصر دو طرف کشته و زخمی شدند که در میان کشته‌ها «ولید شداد»، سرکرده یکی از گروه‌های تروریستی و «قیصر هنداوی» و «کاسیر جمیان»، سرکرده گروه تروریستی «گردان العباس» و «فراس خرابة» و «یاسر الکاطع» شناسایی شدند.

همچنین در ادامه اختلافات گروه‌های تروریستی با یکدیگر عناصر مسلح منطقه «البو کمال» با عناصر مسلح روستای «الکسره» برسر کالاها و مواد مسروقه و به دست گرفتن کنترل برخی مناطق با یکدیگر درگیر شدند.

گزارش شده در جریان درگیری عناصر مسلح این دو منطقه نیز شماری از تروریست‌های دو طرف کشته و زخمی شدند که در میان زخمی‌ها می‌توان به تروریست‌های معروفی همچون «عبد صالح العبود» ملقب به «موشک»‌ و «محمد الصواف» از گروه تروریستی «گردان الله أکبر» و «محمد خلیفة» اشاره کرد.

این درحالی است که یکی از یگان‌های ارتش سوریه موفق شد، چندین مرکز تجمع افراد مسلح در منطقه «الحمیدیة» و در نزدیکی «مدرسة برهان حاجی» در منطقه «العرفی» را هدف قرار داده و منهدم و خسارات را به صفوف آنها وارد کند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها