امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50143
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره موسیقی جوان شب گذشته -چهارشنبه 27 شهریورماه- با حضور علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره موسیقی جوان شب گذشته -چهارشنبه 27 شهریورماه- با حضور علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد اسلامی، هومان اسعدی دبیر هفتمین جشنواره موسیقی جوان، رامبد صدیف، داریوش طلایی، حسین علیزاده، مجید کیانی داوران جشنواره هفتم موسیقی جوان و علیرضا پاشایی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار شد.
بنا بر این گزارش، برگزیدگان هفتمین جشنواره موسیقی جوان به شرح زیر اعلام شدند:

*در این جشنواره در رشته تکنوازی قانون و در گروه سنی الف سیدپارسا میراسدی از تهران رتبه اول  ، ستایش حامدی از تهران رتبه دوم و رتبه سوم  را ایناز راستی از آن خود کردند.

*در رشته تکنوازی قانون و در گروه سنی ب، هیئت داوران هیچکس را شایسته رتبه نخست ندانستند و در این رشته گلناز ادیب از تهران رتبه دوم و یاسمین بیاتی از تهران رتبه سوم را کسب کردند.

*در این رشته و در گروه سنی ج، رتبه دوم و سوم اعلام نشد و جایزه رتبه اول به آفرین‌سادات نظری‌جو از تهران تعلق گرفت.

*در رشته تکنوازی عود و در گروه سنی الف هیچ‌یک از هنرمندان شایسته احراز رتبه شناخته نشدند،

*در گروه سنی ب، این رشته جایزه رتبه سوم به بهادر قدیمی از کرج و جایزه رتبه دوم آریا لطیف‌پور از تهران همچنین رتبه اول به یاسمین شاه‌حسینی از تهران تعلق گرفت.

*در رشته تکنوازی عود در گروه سنی ج، ایمان عینی از رشت رتبه سوم، شهریار جعفری از سمنان رتبه دوم را از آن خود کردند در این رشته و در گروه سنی ج هیچ‌کس شایسته رتبه اول شناخته نشد.

*در رشته کمانچه و در گروه سنی الف، سارا کنگرلو رتبه سوم، میانا عالمی از ساری رتبه دوم و شهریار کیهان‌فتحی از شهریار رتبه اول را کسب کردند.

*در همین رشته و در گروه سنی ب، رتبه سوم به صورت مشترک به سارا همتی و بنیامین ناصری از تهران تعلق گرفت. رتبه دوم این رشته به سیدابراهیم علی‌حسینی از کاشان و رتبه اول سهیل فدایی از سمنان شناخته شد.

*برگزیدگان رشته کمانچه در گروه سنی ج، سیداحسان حسینی از اصفهان و مهرزاد اعظمی‌کیا از اصفهان مشترکاً رتبه سوم، سیدمهبد نبوی از آمل رتبه دوم و المیرا مردانه و چکاد فشارکی مشترکاً از تهران رتبه نخست را کسب کردند.

*در رشته نی و در گروه سنی الف رتبه سوم به هیچ‌کس تعلق نگرفت، لاله عباسی از ساری رتبه دوم و رضوان پوراسماعیلیان از کرمان رتبه اول را کسب کردند.

*در گروه سنی ب، سیاوش محمدی از کرج رتبه سوم، حسام رایگان از قزوین رتبه دوم و مهران قاسمی از فلاورجان رتبه اول را کسب کردند.

*در گروه سنی ج و از شهریار سیاوش اسدپور رتبه سوم، محمد نقوی از مشکین‌شهر رتبه دوم و سیدعلی حسینی از قزوین موفق به کسب رتبه شدند.

*در رشته آواز و در گروه سنی الف، صادق روغنی از دزفول رتبه سوم، امین بهاری از تهران رتبه دومرا کسب کردند و هیئت داوران هیچ کس را حائز رتبه نخست ندانست.

*در گروه سنی ب، پویان عبدی از آمل رتبه سوم و بهنام محمودی از کرمانشاه مشترکاً رتبه سوم، علیرضا جعفرزاده از اصفهان رتبه دوم و محمود صالحی از آمل رتبه اول را به خود اختصاص دادند.

*در رشته سنتور و در گروه سنی الف از قم، مهسا سیدخاوری رتبه سوم، امیرعلی خلیلی از تهران رتبه دوم و کاوان کریمی از تهران رتبه اول را از آن خود کردند.

*در گروه سنی ب، علیرضا حاج علی‌شیر از تهران و پارسا فردوس از کرج مشترکان رتبه سوم و محمد صانعی‌مقدم از تهران رتبه دوم را کسب کردند. در این رشته هیچ کس حائز رتبه نخست نشد.

*در گروه سنی ج، وصال صالحیان از سمنان رتبه سوم، سیدحمید فروزان از تهران رتبه دوم و کژوان ضیاءالدین از تهران رتبه سوم را از آن خود کردند.

*در رشته تکنوازی سه‌تار در گروه سنی الف، رتبه سوم مشترکاً به بهراد بنایی از تهران و وحید فیض‌آبادی از تهران اهدا شد. رتبه دوم مشترکاً به محمدامین ملایی از تهران و همایون محمدی از کرمانشاه اهدا شده و این رشته رتبه نخست نداشت.

*در رشته سه تار در گروه سنی ب، رامیز اسماعیلی گوگ تپه از بیله‌سوار رتبه سوم، رتبه دوم مشترکان به نازنین اتابکی از کرمانشاه و علیرضا پاک‌نژاد از تهران اهدا شد این رشته هم رتبه نخست نداشت.

*در رشته تکنوازی سه‌تار و در گروه سنی ج، جایزه رتبه سوم به روناک سهرابی‌نسب از تهران و کیارش خوانساری از کرج اهدا شد رسید ، رتبه دوم مشترکاً به بهرنگ‌ حیکمی‌پور از کرج و رامین روشندل از تهران رسید. رتبه اول این رشته از آن میثم جهانی از اسدآباد شد.

*در رشته تار و در گروه سنی الف، روژان مشیری‌پور و پیمان اکبری از اهواز رتبه سوم را از آن خود کردند. رتبه دوم به صورت مشترک به آرین طوفانی از مشهد و محمدعلی نکیسایی از شیراز تعلق گرفت. رتبه اول این رشته از همدان به تارا پیراینده اعطا شد. ضمن آنکه هیئت داوران هفتمین جشنواره موسیقی جوان تارا پیراینده ستاره و پدیده این دوره از جشنواره معرفی کردند و انجمن موسیقی علاوه بر جایزه رتبه اول جایزه ویژه به وی اعطا کرد.

*همچنین اعلام شد که تارا پیراینده نوازنده تار جوایز خود را به کودکان سرطانی اعطا کرده است.

*در پایان این مراسم سجادی روی به مردم گفت که به هنگام اجرای این نوازنده جوان اشک از چشمان علیزاده جاری شد. سجادی روی به حسین علیزاده کرد و گفت: سالها شما با صدای تار خود اشک ما را درآوردید و حالا یک نوازنده جوان اشک شما را سرازیر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار