امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50150
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 96
قاسم سمیعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: اکنون شرایط تحت کنترل کامل قرار گرفته و از توسعه دامنه آتش به مناطق جنگلی جلوگیری شده ...

قاسم سمیعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: اکنون شرایط تحت کنترل کامل قرار گرفته و از توسعه دامنه آتش به مناطق جنگلی جلوگیری شده است.

بیشترین آسیب به علف های خشک مراتع وارد شده است

وی خاطرنشان کرد:‌ به‌رغم برخی اخبار نگران‌کننده در اوایل این حادثه، با ورود به موقع در منطقه مشخص شد، بیشترین آسیب به مراتعی وارد شده که در آن بوته‌های خشک قرار گرفته است. 

سمیعی ادامه داد:‌ هم اکنون تمامی نیروهای امدادی اعم از ادارات کل منابع طبیعی، محیط زیست و نیروهای مردمی در حال از بین بردن بقایای این حریق هستند.

تنظیم دستورالعمل برای تداوم مقابله با حریق‌های احتمالی

وی از تشکیل جلسه اضطراری در محل وقوع حادثه خبر داد و اذعان داشت: ‌در این جلسه دستورالعملی فوری برای تدوام مراقبت از عرصه‌های جنگلی و نوع تعامل دستگاه‌های عملیاتی در این حادثه تنظیم و تایید شد.

دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان از حضور، معاون امور عمرانی استاندار، فرمانداران منطقه، مدیرکل فنی استانداری، مدیران کل منابع طبیعی و محیط زیست استان، مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان و دیگر مقامات گلستانی در منطقه دچار حریق خبرداد.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان با حضور استاندار گلستان در فرمانداری گالیکش

سمیعی خاطرنشان کرد: 9 صبح امروز با حضور استاندار گلستان و اعضاء، جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران استان برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: در این جلسه ضمن ارائه آخرین گزارش از آتش‌‌سوزی و اقدامات انجام گرفته، مباحث مورد نیاز در جلسه طرح و بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/83002/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها