امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50158
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 56
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: در حال حاضر اکثر جاده‌های کشور از ترافیکی روان ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: در حال حاضر اکثر جاده‌های کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی کشور مساعد است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور همچنین از بازگشایی جاده قم – گرمسار در روز 31 شهریور بعد از 5 ماه خبر داد و گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 چهارشنبه 27 شهریور تا ساعت 24 یکشنبه 31 شهریور از محورهای تهران - سمنان - مشهد، چالوس، هراز و فیروزکوه در هر دو سمت ممنوع است.

وی افزود: تردد تمام کامیون‌ها تریلرها از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه در محورهای هراز، فاروج به شیروان، بجنورد، چمن بید، جنگل گلستان، گلوگاه، گرگان، چمن بید – جنگل گلستان، زرین دشت، سفیددشت، بروجن، لردگان – ایزه، رامهرمز – بهبهان – گچساران، ده دز – شهرکرد، دزفول – شوشتر – اهواز، اردبیل به سرچم، قوچان به مشهد، سبزوار به مشهد، تربت حیدریه به مشهد، جزیره اسلامی در استان آذربایجان شرقی ممنوع خواهد بود.

سلبی ادامه داد: تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت 14 تا 24 روزهای پنجشنبه و شنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از محورهای آستارا – اردبیل، جاده قدیم رشت – قزوین ممنوع است.

وی گفت: تردد همه تریلرها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از تهران به طرف قائمشهر و بلعکس ممنوع است.

تردد انواع وسیله باربری، کامیون، کامیونت، تریلر به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از محورهای قدیم قم – تهران، سلفچگان، کاشان – قم و بالعکس ممنوع است.

به گفته سلبی، تردد انواع وسیله باربری، کامیون، کامیونت، تریلر به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از استان‌های مرکزی و اصفهان که به سمت تهران در حرکت هستند از محور سلفچگان –ساوه – تهران و بالعکس صورت می‌گیرد.

وی گفت: تردد همه کامیون‌ها تریلرها و اتوبوس‌ها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز پنجشنبه تا ساعت 7 صبح شنبه از محور قدیم ساوه – همدان ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در پایان گفت: تردد انواع وسیله باربری، کامیون، کامیونت، تریلر، به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 روزهای جمعه و یکشنبه که از استان‌های جنوبی کشور هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد به طرف قم در حرکت هستند، باید از مسیر سه راهی نطنز - مورچه خور - دلیجان –سلفچگان – ساوه تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها