امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50180
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مرادخانی در این دیدار که چهارشنبه 27 شهریور ماه انجام گرفت به تماشای بخشی از نمایش‌های به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مرادخانی در این دیدار که چهارشنبه 27 شهریور ماه انجام گرفت به تماشای بخشی از نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای قشقایی، سایه، چهارسو و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، نمایش‌های آیینی، بازی‌های نمایشی، مجالس شبیه خوانی و پاتوق کودک و نوجوان نشست.

معاون هنری وزیر ارشاد در دیدار با عوامل اجرایی نمایش‌ها تصریح کرد: تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا در این دوره نسبت به ایجاد فضاهای مختلف نمایشی برای اجرای عمومی همه آثار نمایشی به صحنه رفته در جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی اقدامات لازم را انجام دهم و امیدوارم روزی را ببینیم که اهالی تئاتر دیگر دغدغه‌ای برای اجرای عمومی در تالارهای نمایشی نداشته باشند.

در این دیدار قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی)، اتابک نادری (مدیر تئاتر شهر)، شفیعی (معاون اداری مالی اداره کل هنرهای نمایشی)، پیمان شریعتی ( مدیر اجرایی جشنواره و مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی)، ابراهیک گله‌دارزاده (مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران)، باقر نژاد (مشاور اجرایی معاونت هنری وزارت ارشاد) نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها