امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50181
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علی اصغر فانی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله امینی با اشاره به اهتمام جدی نسبت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علی اصغر فانی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله امینی با اشاره به اهتمام جدی نسبت به سند تحول آموزش کشور، اظهار داشت: این سند که به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است را با جدیت عملیاتی کرده و به اجرا درمی‌آوریم.

وی با اشاره به اینکه در آموزش و پرورش نسبت به بهسازی نیروی انسانی اهتمام داریم، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش تقویت و بهسازی نیروی انسانی است و در این راستا آموزش‌های ضمن خدمت را با جدیت دنبال می‌کنیم.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به فعالیت دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: 23 هزار نفر در این دانشگاه پذیرفته شده‌اند و از ترم بهمن‌ماه تحصیل خود را آغاز می‌کنند.

فانی با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به قرآن در آموزش و پرورش تأکید کرد: در این راستا راه‌اندازی مدارس قرآنی در دستورکار قرار گرفته است.

وی در پایان با اشاره به ارتباط بین حوزه و آموزش و پرورش گفت: دبیرخانه ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش در قم با جدیت به کار خود ادامه داده و امروز نیز نشستی با مدیر حوزه‌های علمیه خواهیم داشت.

انتهای پیام/2258/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار