امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50186
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 132
مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به جلسات اخیر شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: پس از انتخاب رئیس، هیئت‌رئیسه شورای شهر و ...

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به جلسات اخیر شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: پس از انتخاب رئیس، هیئت‌رئیسه شورای شهر و شهردار تهران، هم اینک فضای شورا به سمت دوستی و رفاقت پیش می‌رود.

وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر تهران در جلسه گذشته تصمیم گرفتند به موضوعات اجتماعی توجه بیشتری کنند و به مباحث حاشیه ورود پیدا نکنند.

شاکری افزود: با تصویب کمیسیون‌های شورای شهر، قطعاً فضای کاری بیشتری در شورای شهر تهران فراهم خواهد شد و این می‌تواند به ارائه خدمات به شهروندان موثر باشد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه در خصوص نماینده استان تهران در شورای عالی استان‌ها، گفت: طبق سنوات گذشته، مهدی چمران بهترین گزینه برای شورای عالی استان‌ها و ریاست این شوراست که امیدواریم وی بتواند دوباره به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها انتخاب شود.

وی تصریح کرد: بسیاری از لوایح و مصوبات از طریق شورای عالی استان‌ها پیگیری می‌شود که نیازمند به یک رئیس با تجربه و مدیر است که مهدی چمران دارای سوابق خوبی در این بخش است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها