امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50192
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار فارس از مشهد، هفته جاری شورای شهر مشهد میزبان محمد سعیدی‌کیا و علی نیکزاد برای رایزنی بر سر پست شهرداری این شهرستان بود. پس از ...

به گزارش خبرنگار فارس از مشهد، هفته جاری شورای شهر مشهد میزبان محمد سعیدی‌کیا و علی نیکزاد برای رایزنی بر سر پست شهرداری این شهرستان بود.

پس از منتفی شدن حضور سعیدی‌کیا در شهرداری مشهد، موضوع آمدن علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی قوت گرفت و بر اساس شنیده‌ها جلساتی نیز در این زمینه برگزار شد.

در همین راستا یک منبع آگاه به خبرنگار فارس در مشهد گفت: آمدن نیکزاد به شهرداری مشهد منتفی شده و ظاهراً در این زمینه بین اعضای شورای شهر و دیگر مدیران استان با وی توافقی حاصل نشده است.

به گفته وی، در حال حاضر نیز محمد پرورش، معاون آبفای تهران که یکی از گزینه‌های محتمل برای شهرداری مشهد محسوب می‌شود، به دلیل برگزاری مراسم فوت پدرش در مشهد به سر می‌برد.

به گزارش فارس، در حال حاضر دو گزینه دیگر در کنار پرورش برای احراز این پست مطرح‌اند که یکی مهدی درهمی مدیر عامل شرکت سپاد خراسان و دیگری مهدی برادران معاون بودجه و برنامه‌ریزی شهرداری مشهد است.

حال باید منتظر ماند و دید آیا از بین این سه تن که مدیران بومی محسوب می‌شوند، فردی می‌تواند پست شهرداری مشهد را احراز کند یا خیر.

انتهای پیام/2202/ج30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها