امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50198
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، خلیل الله بابالو مشاور سرپرست آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر وزارتی در نشست توجیهی ـ هماهنگی 32 گروه اعزامی به ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، خلیل الله بابالو مشاور سرپرست آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر وزارتی در نشست توجیهی ـ هماهنگی 32 گروه اعزامی به استان‌های کشور  در قالب پروژه مهر شامل 130 نفر از نیروهای ستادی که با حضور جمعی از مسئولان دفاتر وزارتی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و معاونت‌های آموزش متوسطه و ابتدایی آموزش و پرورش در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد، گفت: هدف و برنامه بازدیدها باید مشخص باشد و ترتیبی داده شود تا از مدت زمان کوتاه مأموریت‌ها، استفاده بهینه شود.

وی با اعلام این مطلب که حفاظت از بیت‌المال یک وظیفه شرعی و قانونی است، افزود: وظیفه گروه‌های اعزامی به استان‌ها در قالب پروژه مهر، تهیه و ارائه گزارش‌های مستند، دقیق و صادقانه از عملکرد استان‌ها در برنامه بازگشایی مدارس به منظور رصد مشکلات و کمک ستاد برای حل آنهاست تا اول مهر باشکوه، ماندگار و با نشاط و شادابی برای دانش‌آموزان، معلمان و تمامی فرهنگیان کشور برگزار شود.

بابالو با اشاره به این مطلب که آموزش و پرورش یک خانواده بزرگ است که اعضای آن در صف و ستاد با یکدیگر  همکاری می‌کنند، ادامه داد: اجرای سند تحول آموزش و پرورش که امروز در اختیار این وزارتخانه است، با همت مسئولان آموزش و پرورش و فرهنگیان کشور باید انجام شود.

وی با تأکید بر این مطلب که فرهنگیان ثابت خواهند کرد که می‌توانند نظام تعلیم و تربیت کشور را مدیریت کنند، خاطرنشان کرد: انتظار حداقلی جامعه و والدین از آموزش و پرورش تأمین فضای مناسب، معلم، کتاب و برنامه درسی و حداقل تجهیزات و امکانات است؛ در همین راستا یک روز آموزشی که میانگین آن در ایران اسلامی 200 روز است، نباید به هدر رود زیرا نادیده گرفتن این امر هزینه‌های  گزافی را به دنبال خواهد داشت، بنابراین تکلیف معلم و دانش‌آموز با در دست داشتن برنامه درسی از روز اول مهر باید مشخص باشد.

بابالو، هدف اجرای پروژه مهر را رفع نگرانی‌های احتمالی استان‌ها در آستانه بازگشایی  مدارس خواند و یادآور شد: با پیشرفت تکنولوژی امروز به سهولت می‌توان مسائل و موضوعات را در هر حوزه‌ای رصد و مدیریت کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها