امروز : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 502
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۷
تعداد بازدید: 225
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از تبریز، بلیت فروشی بازی تراکتورسازی با الشباب عربستان از ساعت 13 در ورزشگاه یادگار امام (ره) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از تبریز، بلیت فروشی بازی تراکتورسازی با الشباب عربستان از ساعت 13 در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز شده و تماشاگران پس از تهیه بلیت مسابقه از گیت‌ها که به صورتبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از تبریز، بلیت فروشی بازی تراکتورسازی با الشباب عربستان از ساعت 13 در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز شده و تماشاگران پس از تهیه بلیت مسابقه از گیت‌ها که به صورت کاغذی و 3 هزار تومان است، روانه استادیوم می‌شوند.

محمدتقی جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از چاپ 65 هزار قطعه بلیت برای بازی تراکتورسازی با الشباب خبر داده بود، اما به نظر می‌رسد نزدیک به 80 هزار تماشاگر برای دیدن این بازی در ورزشگاه حضور یابند.

ترافیک سنگین در اتوبان شهید کسایی

گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به ورزشگاه یادگار امام حاکی از ترافیک سنگین در اتوبان شهید کسایی و راه‌های منتهی به ورزشگاه یادگار امام است.

در اکثر خیابان‌های اصلی شهر تبریز، تماشاگران پرچم به دست و یا با خودروهایی که پرچم تیم تراکتورسازی را نصب کرده‌اند و روانه ورزشگاه هستند، به خوبی ملموس است. 

در چند نقطه شهر نیز اتوبوس‌های شرکت واحد در حال انتقال تماشاگران به ورزشگاه هستند.

پخش زنده بازی تراکتور سازی با الشباب عربستان

بازی تراکتورسازی تبریز و الشباب عربستان با 9 دوربین فیلمبرداری شده و از طریق دو شبکه تلویزیونی به صورت مستقیم پخش خواهد شد. این بازی از شبکه سوم سیما و شبکه سهند با صدای مجتبی ساعی پخش می‌‌شود.

دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز با الشباب عربستان ساعت 20:15 دقیقه امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام می‌شود.

"کوولانکو والنتین" داور وسط و ایساو رافائل و سعید کاسیموف کمک‌های این بازی، هر سه از ازبکستان هستند.
انتهای پیام/60001/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار