امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50207
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 238
«علیرضا یونسی» دبیر نخستین جشنواره «ملکوت» در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جشنواره ملی ...

«علیرضا یونسی» دبیر نخستین جشنواره «ملکوت» در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جشنواره ملی ملکوت با محوریت کتاب «صورت و سیرت انسان در قرآن» از مجموعه آثار آیت‌الله جوادی آملی در قالب مسابقه کتاب‌خوانی در بخش‌های مختلفی از جمله مسابقه پیامکی، مکاتبه‌ای، خلاصه‌نویسی، پوستر و مقاله، وبلاگ‌نویسی و مقاله‌نویسی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره ملی ملکوت از راه‌های مختلفی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند که یکی از آسان‌ترین راه‌ها مراجعه به سایت ویژه جشنواره به آدرس www.malakoot.org است، افزود: سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور همواره کوشیده علاوه بر دانشجویان و دانشگاهیان، سایر اقشار فرهیخته جامعه را نیز مورد توجه قرار دهد که در این راستا با برگزاری جشنواره ملکوت با همکاری مؤسسه بین‌المللی «اسراء» در تحقق این امر گامی هدفمند برداشته است.

ثبت‌نام در جشنواره ملکوت از طریق سایت جشنواره صورت می‌گیرد

یونسی با اشاره به اینکه برای شرکت در بخش‌های مختلف این جشنواره می‌توان به دو طریق عمل کرد، تصریح کرد: علاقه‌مندان باید پس از تهیه نرم‌افزار ملکوت شماره مندرج در روی آن را از طریق خط ایرانسل به شماره 8282 پیامک یا پس از دریافت کلمه عبور و رمز در سایت جشنواره اقدام به ثبت‌نام کنند.

دبیر نخستین جشنواره ملکوت درخصوص نحوه شرکت در بخش پیامکی این جشنواره گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این بخش باید از طریق خط ایرانسل به شماره 84825 یک پیامک ارسال کنند و پس از تکمیل اطلاعات برای آن‌ها تا دو ماه روزانه دو سؤال از مسابقه پیامک می‌شود که آن‌ها باید شماره گزینه صحیح مد نظر را به 8282 بفرستند.

پاسخ به 70 سوال چهارگزینه‌ای در بخش اینترنتی جشنواره

وی با بیان اینکه برای شرکت در بخش اینترنتی نیز علاقه‌مندان باید به 70 سؤال چهارگزینه‌ای پاسخ دهند، گفت: افراد پس از ثبت‌نام و مراجعه به بخش اینترنتی سایت جشنواره ملکوت با نگه‌داشتن نمایه موس بر روی سؤالات متنی باز می‌شود که افراد با مطالعه آن می‌توانند به سؤالات پاسخ دهند.

یونسی با اشاره به نحوه شرکت در بخش مکاتبه‌ای که از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار است، تصریح کرد: با توجه به اینکه ما در روزنامه های کثیرالانتشار نیز فرآیند مسابقه را در بخش مکاتبه‌ای دنبال می‌کنیم، افراد می‌توانند با تهیه روزنامه‌های ایران، جوان و اعتدال طبق زمان‌بندی که اعلام خواهد شد متن مسابقه را که خلاصه‌ای از کتاب است مطالعه کرده و پاسخ‌ها را پیامک ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در بخش‌ مقاله‌نویسی باید مقالات خود را مطابق با اصول مقاله‌نویسی بنویسند و همچنین در بخش خلاصه‌نویسی نیز حداکثر تعداد صفحات 60 صفحه در نظر گرفته شده است که در پایان جشنواره برترین مقالات توسط مؤسسه بین‌المللی وحیانی اسراء چاپ خواهد شد.

مسابقه تلویزیونی جشنواره ملکوت برگزار می‌شود

دبیر جشنواره ملکوت با بیان اینکه برای فهم بیشتر کتاب «سیرت و صورت انسان در قرآن» نشست‌های تخصصی و گفت‌وگوهای قرآنی برگزار خواهد شد، افزود: ستاد برگزاری جشنواره ملکوت در پی برگزاری یک مسابقه تلویزیونی در قالب برنامه‌هایی همچون «از تو می‌پرسند» و «شمیم رحمت» است تا از این طریق مخاطبان بیشتری را جذب شرکت در این جشنواره کند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره ملی ملکوت از اول مهرماه تا پایان آبان ماه برگزار می‌شود، تصریح کرد: 2 خودروی تیبا، کمک‌هزینه 10 میلیون تومانی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا و 6 میلیون تومانی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و حمایت از 12 طرح پژوهشی یا اختراع هر کدام به مبلغ 3 میلیون تومان از جوایز ویژه این جشنواره است.

دبیر جشنواره ملی ملکوت در پایان اظهار امیدواری کرد که جشنواره ملی «ملکوت» بتواند آغازگر حرکت قرآنی عظیمی را در سطح ملی باشد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها