امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5021
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، این هفته در جلسه یکشنبه خود بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، این هفته در جلسه یکشنبه خود بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر (اعاده شده از شورای نگهبان) و نیز ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن را در دستور کار دارند.

* حضور 2 وزیر در کمیسیون اقتصادی

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت روز دوشنبه با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس به پرسش‌های 5 نماینده و وزیر امور اقتصادی و دارایی برای پاسخگویی به پرسش 8 نماینده  در کمیسیون اقتصادی مجلس حضور می‌یابد.

اعضای کمیسیون اقتصادی روز سه‌شنبه تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان درباره نحوه تهیه، توزیع و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و نظارت بر آن و لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی را بررسی می‌کنند.

کارگروه تحقیق و تفحص از ستاد حمل و نقل سوخت نیز یکشنبه  در نشستی با مسئولان ستاد مذکور، گزارش آنان را بررسی می‌کند و کارگروه پولی و مالی کمیسیون اقتصادی نیز دوشنبه برای ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن تشکیل جلسه می‌دهد.

* بررسی دلایل ترانزیت بی‌رویه سوخت

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه از فعالیت‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درخصوص ترانزیت بی‌رویه سوخت بازدید کرده و موضوع فروش نفت را بررسی می‌کنند

وزیر نفت هم روز سه‌شنبه برای پاسخ به سؤالات 5 تن از نمایندگان، میهمان کمیسیون انرژی خواهد بود.

* طرح 2 تحقیق و تفحص صنعتی

کمیسیون صنایع و معادن چند ماده از لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات آن را بررسی می‌کند و روز سه‌شنبه هم بررسی ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از سال 1384 تاکنون و شرکت ملی مس ایران را در دستور کار خود دارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت هم روز سه‌شنبه برای پاسخگویی به سؤالات 12 نماینده در جلسه این کمیسیون حضور خواهد داشت و کارگروه‌های تخصصی  هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودروسازی و شرکت‌های خودروساز تعیین خواهد شد.

اعضای کمیسیون کشاورزی روز سه‌شنبه وزیر جهاد کشاورزی را برای پاسخگویی به سؤالات 15 نماینده مجلس به جلسه دعوت کرده‌اند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها