امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5025
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 111
به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، Brian Krzanich در میان گزینه های مختلف برای تصدی این پست مهم انتخاب شده است. با توجه به اهمیت اینتل در دنیای ...

به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، Brian Krzanich در میان گزینه های مختلف برای تصدی این پست مهم انتخاب شده است. با توجه به اهمیت اینتل در دنیای سخت افزار و در زمینه تولید انواع تراشه و سخت افزار نحوه مدیریت این فرد و سیاست گذاری های وی تاثیر فراوانی بر دنیای فناوری اطلاعات دارد.

اتلینی سال قبل اعلام کرد که به طور قطع قصد ندارد مدیریت اینتل را بیش از این ادامه دهد. جانشین وی که 52 ساله است پیش از این مدیر امور عملیاتی شرکت بوده است.

وی در سال 2012 این سمت را بر عهده گرفته بود. Brian Krzanich ششمین مدیر عامل اینتل محسوب می شود. قرار است وی به طور رسمی از 16 می کار خود را آغاز کند.

Andy Bryant رییس اینتل معتقد است که این انتصاب نشان می دهد که عملکرد Brian Krzanich در سال های قبل و در پست های گذشته موفقیت آمیز بوده  و وی از تخصص و دانش لازم برای در اختیار گرفتن این پست برخوردار است.

اینتل در سال های اخیر با چالش های مهمی مواجه بوده که از جمله آنها می توان به کاهش فروش رایانه های شخصی و رونق بازار گوشی ها و تبلت ها اشاره کرد که باعث شده این شرکت مجبور به تغییر ساختار تولید و بازارهای هدف خود شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها