امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50334
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 58
قاسم احمدی‌ نماینده نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد از ...

قاسم احمدی‌ نماینده نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد از اقدام هیئت امنای دانشگاه آزاد در عزل فرهاد دانشجو از ریاست این دانشگاه، اظهار داشت: هیئت امنای دانشگاه آزاد در عزل رئیس این دانشگاه عجولانه و شتابزده عمل کرد.

وی افزود: ای کاش هیئت امنای دانشگاه آزاد قدری تأمل بیشتری می‌کرد و با برنامه‌ریزی بهتر و پس از تعیین تکلیف وزارت علوم و رسیدگی به شرایط این دانشگاه، این اقدام را انجام می‌داد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه اقدام هیئت امنای دانشگاه آزاد در نحوه عزل رئیس این دانشگاه از نظر اخلاقی مورد تأیید نیست، گفت: باید عزل و نصب‌ها در فضای دانشگاه‌ها با معیارهای علمی انجام شود.

به گفته او، وقتی هیئت امنای دانشگاه آزاد اجازه می‌دهد جاسبی 30 سال سکان ریاست این دانشگاه را بر عهده داشته باشد، کاش اجازه می‌داد دانشجو هم حداقل سه سال در این سمت باقی می‌ماند و بعد مورد قضاوت قرار می‌گرفت.

احمدی‌ در پایان با بیان اینکه امروز مبنایی برای قضاوت درباره عملکرد دانشجو وجود نداشت، تصریح کرد: هیئت امنای دانشگاه آزاد اگر بر اساس سلیقه عمل نکرده، بهتر است برای شفاف‌سازی اقدام خود، دلایل عزل دانشجو را برای افکار عمومی اعلام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها