امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50341
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 78
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری درباره نرمش قهرمانانه ناظر به فرمایشات قبلی‌شان که تعبیر دیپلماسی هنرمندانه را به کار بردند، بود، گفت: در میدان مذاکره و تعامل با دولت‌های مختلف باید عزت، حکمت و مصلحت جامعه اسلامی در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به سیره پیامبر اکرم و حضرت علی(ع) در زمینه نرمش قهرمانانه افزود: پیامبر اکرم و حضرت علی(ع) ضمن اینکه با قدرت و قوت به سمت اهداف و منافع جامعه اسلامی حرکت می‌کردند، در این مسیر نرمش‌هایی نیز داشتند.

نماینده سابق مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در عین حفظ عزت و عظمت باید از تدبیر هم استفاده شود، تاکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، در مذاکرات نباید به کسی ظلم کنیم و نباید بگذاریم کسی به ما ظلم کند.

وی در پایان با بیان اینکه در مذاکرات نباید از اصول خود کوتاه بیاییم، خاطرنشان کرد: بحث نرمش قهرمانانه از موضع قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی است که با این شیوه ضمن اینکه به کسی امتیازی نمی‌دهیم، منافع ملی‌مان نیز حفظ می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار