امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5036
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 157
به گزارش فارس به نقل از وی تری، بررسی های مشترک شرکت فیلیپس و شرکت بیمه JTL نشان می دهد شرکت هایی که از فناوری کلود استفاده می کنند، با مشکلات جدی ...

به گزارش فارس به نقل از وی تری، بررسی های مشترک شرکت فیلیپس و شرکت بیمه JTL نشان می دهد شرکت هایی که از فناوری کلود استفاده می کنند، با مشکلات جدی برای حفاظت از اطلاعات شخصی و استفاده از آنها مواجه هستند.

یان کوهن یکی از مدیران JTL معتقد است که انفجار استفاده از خدمات کلود باعث شده توجه به لزوم حفظ امنیت در حین استفاده از این خدمات به حاشیه رانده شده و مورد کم توجهی قرار بگیرد. این در حالی است که مساله امنیت توان ایجاد بحران های جدی را دارد و در آینده ممکن است موجب ایجاد بحران بی اعتمادی میان کاربران و ارائه دهندگان خدمات شود.

فیلیپس هم معتقد است حفظ حریم شخصی کاربران سرویس های کلود مساله مهمی است که نباید به آن کم توجهی شود. شرکت هایی که اطلاعات حساسشان را بر روی سرورهای کلود دیگر شرکت های ذخیره می کنند با خطر سرقت این اطلاعات و سوءاستفاده از آنها در صورت پایین بودن امنیت سرورهای یاد شده مواجه هستند.

همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات کلود نیز سیاست های امنیتی مشخص و ثابتی ندارند و این مساله در درازمدت منجر به منازعات حقوقی میان آنها و سرویس گیرندگانی خواهد شد که نگران حفاظت از داده های کاری و شخصی خود هستند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها