امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50385
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان محیط زیست طی حکمی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، سید محمد مجابی را به سمت معاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس سازمان محیط زیست طی حکمی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، سید محمد مجابی را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد که متن آن به شرح زیر است. 

نظر به توانمندی، تعهد، درایت و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب می‌نمایم.

صیانت از حقوق سازمان متبوع، تعامل فعال با قوه قضاییه، تهیه و تنظیم پیش نویس لوایح قانونی با هدف تدوین قوانین مورد نیاز سازمان و ارتباط پویا و کارآمد با مجلس شورای اسلامی و پیگیری مسایل و موضوعات مورد نظر نمایندگان و تبیین ساز و کارهای مناسب به منظور تامین رفاه کارمندان و پشتیبانی اداری و مالی از برنامه‌های سازمان از جمله اموری است که انتظار دارد ضمن ارتباط تنگاتنگ با سایر حوزه ها از طریق برنامه‌ریزی اصولی و مناسب نسبت به تحقق آن اهتمام فرمایید. اطمینان دارم در اجرای وظایف محوله از همکاری معاونان، مشاوران، مدیران ستادی و استانی، کارشناسان و همکاران محترم برخوردار خواهید بود. امید است در خدمت به طبیعت و محیط زیست ایران عزیز و نظام جمهوری اسلامی با رعایت قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

سیدمحمد مجابی متولد سال 1344 در شهر قزوین است. وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست با گرایش اقتصاد محیط زیست از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات است. مجابی هم اکنون دانشجوی دکترای مدیریت محیط زیست با گرایش حقوق محیط زیست دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات است.

مجابی در دوره گذشته ریاست ابتکار بر سازمان حفاظت محیط زیست از سال 1378 تا 1384 نیز معاون توسعه مدیریت و امور مجلس این سازمان بوده است.

قائم مقام و معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران، مدیرکل پشتیبانی و امور عمومی معاونت آموزش و تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی، سرپرست مؤسسه تحقیقات فرش دستباف، مشاور و مسئول حوزه معاونت آموزش و تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی، مسئول اداره امور مراکز آموزش عالی وزارت جهاد سازندگی و مسئول روابط عمومی جهاد سازندگی استان کردستان از دیگر مسئولیت‌های پیشین سیدمحمد مجابی بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها