امروز : یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 23
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 504
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۷
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان تنکابن، عملیات اجرایی پروژه راه تنکابن به قزوین دقایقی قبل با رمز «یا ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان تنکابن، عملیات اجرایی پروژه راه تنکابن به قزوین دقایقی قبل با رمز «یا زهرا(س)» و «یا مهدی(عج)» با حضور رئیس جمهور آغاز شد.

محمودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شهرستان تنکابن، عملیات اجرایی پروژه راه تنکابن به قزوین دقایقی قبل با رمز «یا زهرا(س)» و «یا مهدی(عج)» با حضور رئیس جمهور آغاز شد.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در این مراسم گفت: اگر چه اعلام شد که این پروژه سه ساله به پایان می‌رسد اما بچه‌های دوران دفاع مقدس این پروژه را به‌زودی عملیاتی و نهایی می‌کنند.

رئیس جمهور  تصریح کرد: عبداللهی به عنوان رزمنده درجه یک و نیکزاد وزیر راه و شهرسازی نیز به صورت شبانه‌روزی اقدام به اجرای این پروژه می‌کند.

رئیس جمهور  اعلام کرد: این کار شروع شده است و تا روز افتتاح قطع نمی‌شود.

به گزارش فارس، رئیس جمهور پس از شرکت در این مراسم، برای افتتاح قطعه چهارم آزادراه تهران ـ شمال تا دقایقی دیگر در شهرستان چالوس حضور می‌یابد.

به گزارش فارس، مردم شهرستان تنکابن با حضور رئیس جمهور، خواستار تاسیس استان جدید در غرب مازندران شدند که رئیس جمهور مسئله جمعیت را مطرح کرد.
انتهای پیام/86020/ت30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها