امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50416
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ کتاب «فرهنگ واژگان سینمایی» اثری از علیرضا احمدزاده در انتشارت افراز ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ کتاب «فرهنگ واژگان سینمایی» اثری از علیرضا احمدزاده در انتشارت افراز به چاپ چهارم رسید.

«فرهنگ واژگان سینمایی» مجموعه‌ای از واژه‌ها و اصطلاحات مطرح در عالم سینماست. مولف درباره تالیف این کتاب در مقدمه آورده است: «در زمان تدریس در دانشکده‌ها و مراکز آزاد سینمایی خلأ چنین فرهنگی را احساس می‌کردم و برای آگاهی دانشجویان جزواتی را تهیه و تدوین کرده بودم. مجموعه‌ی واژگان مهم سینمایی که طی سال‌ها تدریس سینما، به‌دست آمده بود و نبودن کتابی درخور، در بازار فعلی، مرا بر آن داشت تا با نگاهی تازه و کامل، در ضمن مختصر و مفید، کتابی جامع و مانع فراهم آورم. فرهنگی که پیش‌روی شماست برای دانشجویان سینما و همه‌ی هنرجویان مؤسسات سینمایی و نیز علاقمندان سینما قابل ‌استفاده است.»

به گزارش فارس،‌ کتاب «فرهنگ واژگان سینمایی» در 104 صفحه  در 1000 نسخه روانه بازار نشر شد. علاقه ‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 66977166 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها