امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50430
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 109
مسعود اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امروز آخرین مهلت ثبت‌نام از متقاضیان اعزام به عتبات عالیات است و این افراد می‌توانند تا ساعت 24 ...

مسعود اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امروز آخرین مهلت ثبت‌نام از متقاضیان اعزام به عتبات عالیات است و این افراد می‌توانند تا ساعت 24 امشب برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: پس از پایان ثبت‌نام‌ها فردا قرعه‌کشی انجام می‌شود و زائران از 31 شهریور می‌توانند برای انتخاب کاروان‌های خود و انجام مراحل پایانی ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: این دوره از اعزام‌ها از شانزدهم مهر‌ماه آغاز می‌شود و تلاش داریم با بررسی‌های انجام شده هزینه ثبت‌نام عتبات عالیات را برای اعزام‌های بعدی کاهش دهیم و با صرفه‌جویی‌هایی که انجام شده است میانگین در حدود 40 تا 45 هزار تومان از هزینه اعزام به عتبات عالیات در این دوره کاسته شده است.

اخوان ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن ایام عرفه در این دوره از اعزام‌ها ظرفیت پروازها را افزایش داده‌ایم به گونه ای که 5 هزار زائر در روز بتوانند به عتبات عالیات اعزام شوند.

وی به زائران هشدار داد: با توجه به اینکه ایام عرفه جزء ایامی است که حجم اعزام‌ها افزایش پیدا می‌کند مردم از طریق دفاتر مجاز برای ثبت‌نام اقدام کنند و از اعزام‌های انفرادی جداً خودداری کنند.
 
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها